Price: NT$34,687
| Condition | New |
| Battery Life | >8h |
| Color | Black |
| Brand | HP |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Operating System | Windows 11 |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | LPDDR5X |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se260204063042933788533 |
Brand Name: HP
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/HP-sc-0141748535.html
Quality: 4399808 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.